PRODEJNÍ VÁNOČNÍ VÝSTAVA

Vanocni vystava
Anotace:Prodej vánočních ozdob a dekorací spojený s výstavou dětských prací – ve spolupráci s DDM Litovel.
Místo konání:Výstavní síň Městského klubu
Datum konání:1.12.2021 od 9:00 do 17:00 hodin
Tematická kategorie:Jiný typ akce
Více informací na:www.mklitovel.cz
Pořadatel:Městský klub Litovel

Podrobný popis:

Od středy 1. prosince pro Vás bude opět přichystána Vánoční výstava, kterou ve spolupráci s Domem dětí a mládeže Litovel každoročně připravujeme ve Výstavní síni Městského klubu Litovel. Prohlédnout si budete moct výrobky dětí z místních mateřských škol, ale nebude chybět ani spousta výrobků určených k prodeji. Těšit se budete moci opět na krásnou keramiku, háčkované a šité zboží, korálky, náušnice, náramky, ozdoby na stromeček, háčkované hračky, obrazy a spoustu dalších krásných a zajímavých výrobků. Pokud chcete potěšit své blízké a darovat netradiční vánoční dáreček, určitě se přijďte podívat. Otevřeno bude od pondělí do pátku 9-17 hodin a v sobotu a neděli 10-15 hodin. Výstava potrvá do 15. prosince 2021.