Objednávky skupinových prohlídek provádějte pouze na tel.  585 341 465. Děkujeme.

HURÁ NA POHÁDKY

Hura na pohadku
Anotace:Promítání pro MŠ, I. stupeň ZŠ a veřejnost.
Místo konání:Záložna - Velký sál
Datum konání:3.11.2021 od 10:00 hodin
Tematická kategorie:Film - kreslený film
Více informací na:www.mklitovel.cz
Pořadatel:Městský klub Litovel

Podrobný popis:

Hurá na pohádky je pásmo krátkých animovaných filmů pro nejmenší diváky. Příběhy vás provedou dva zábavní a věčně hladoví nejlepší medvědí kamarádi Nedvěd a Miška z večerníčkového seriálu Mlsné medvědí příběhy. Ti se objeví i v epizodách Mňamózní svačinka, Hurá na borůvky a Pozdrav od strýčka, kde se díky svým bláznivým nápadům dostávají do jedné šlamastyky za druhou. Jedna z jejich režisérek, Kateřina Karhánková, je podepsaná i pod dalším krátkým příběhem Plody mraků o rozverných chlupáčích, kteří se poprvé odváží vstoupit do neznáma. Slovensko pak reprezentuje epizoda ze seriálu Websterovci, ve kterém míří zvídavá pavoučí hrdinka Lily poprvé do školních lavic. Dobrodružné příběhy našich hrdinů vás pobaví a ledacos naučí, takže hurá na pohádky! A to ve středu 3. listopadu od 10 hodin do Velkého sálu Záložny. Vstupné 40 Kč.