Objednávky skupinových prohlídek provádějte pouze na tel.  585 341 465. Děkujeme.

Muzeum Litovel připravuje pro děti i dospělé zábavné odpoledne na počest oslavy Mezinárodního dne archeologie. V době od 13 do 16 hodin bude otevřena nová, jedinečná výstava "Výpravy za litovelskou archeologií" v prvním patře muzea, kde bude zároveň probíhat prodej nové, populárně-naučné publikace na stejné téma. K vidění budou nejvzácnější a nejzajímavější nálezy z Litovelska, tedy nejen z města Litovle, ale také z okolních obcí - Unčovic, Nákla, Senice na Hané, Mladče a dalších. Pro děti bude v přízemí budovy připraven lov na mamuta, ukázka pravěkých či středověkých výrobních postupů, dílna malého archeologa a další zajímavosti (viz přiložený plakát). Těšíme se na vaši návštěvu.

plakát Den archeologie