plakát velikonoce 13  dubna 2019   zmenšeno

V den zahájení turistické sezony v Litovli proběhne v městském muzeu další ročník velikonočního jarmarku. Návštěvníci si budou moci prohlédnout, vyzkoušet, případně zakoupit nejrůznější výrobky související s tradiční lidovou tvořivostí. Proběhne pletení pomlázek z proutí, tvorba pestrobarevných náramků, ukázka několika různých technik zdobení kraslic a mnohé další. Program doprovodí svým vystoupení také děti z Národopisného souboru Pantla, které předvedou velikonoční zvyky. Těšíme se na Vaši návštěvu.

plakát velikonoce 13  dubna 2019   zmenšeno