Plakát Rodokmeny web

Od prvního října pro vás otevřeme novou výstavu s názvem Rodokmeny, která bude doplněná o zajímavý doprovodný program. Její autorkou je genealožka Helena Voldánová. Zkoumání historie vlastní rodiny představuje velice zajímavý způsob, jak se poučit z dob minulých. Člověk při tom zjistí svůj původ, může objevit překvapivé informace o svých předcích i sám o sobě. Výstava má za cíl seznámit návštěvníka s možnostmi, jak a kde s bádáním začít, a také mu ukázat různé způsoby zpracování takto získaných dat do takzvaných rodokmenů. Přístupná bude vždy od středy do neděle v době mezi 9:00 a 16:00. Budeme rádi, když nás navštívíte.