Také v tomto roce mají všichni zájemci možnost se přihlásit na další z poznávacích zájezdů pořádaných Muzejní společností Litovelska. Tentokráte vyrážíme do Holešova, kde navštívíme historické jádro města s průvodcem. Dále budeme pokračovat do Pravčického zemědělského skanzenu a projdeme se po unikátním barokním hřbitově ve Střílkách. Bližší informace naleznete v přiložené pozvánce. Cena zájezdu je 250 Kč pro nečleny MSL, členové a děti do 15 let platí 200 Kč. Vyjeďte si s námi za poznáním. Těšíme se na Vás.

Pozvánka MSL   Zájezd Holešov