barbie

Nová výstava návštěvníkům přiblíží jedinečný fenomén panenky Barbie od světoznámé značky Mattel. K vidění budou nejen klasické, v prodeji dostupné panenky na hraní, ale také limitované kusy ze sběratelských edicí, porcelánové panenky, středně velké až 90 cm vysoké Barbie, se kterými se jinde běžně nesetkáte. Celá kolekce pochází z neuvěřitelné sbírky paní Miluše Rejkubové-Lublinerové z Krnova. Díky panence Barbie se může každý stát tím, o čem právě sní, a proto výstava jistě potěší nejenom děti školou povinné.