řemesla   kruh 2

Již dvanáctým rokem se uskuteční v prvním patře Muzea Litovel oblíbená vánoční akce Oživlá řemesla. Jak název napovídá, budou zde nejrůznější řemeslníci prezentovat svoje dovednosti a zručnost. Odpoledne v době od 14:00 do 19:00 se budete moci potěšit pohledem na překrásné ruční výrobky a sami si vyzkoušet svoji šikovnost. Mnoho originálních předmětů bude také k zakoupení. Jedinečná atmosféra akce bude dokreslena lidovými písněmi kapely Hanácká mozeka Litovel a dobrým občerstvením. Každý rok jsou Oživlá řemesla v něčem jiná, takže je neváhejte navštívit.